Öğretmenim kendi kazdığı kuyuya düştü

Öğretmenim kendi kazdığı kuyuya düştü.
Merhaba sex hikayeleri okurları ,Zuhal hoca ile okulda pek karşılaşmamaya çalışıyordum. Zaten o da benden kaçmaya çalışıyor, derslerinde bile olabildiğince göz teması kurmuyordu. Geçen sene bana çektirdikleri aklıma geldikçe, Zuhal hocaya oyun oynayasım geliyordu. Bunu da yapacaktım. Telefon numarasını almıştım Zuhal hocanın zaten. Bir Pazar akşamı telefonuna “Salı günü okula dar bir taytla gel. “ yazdım. Bir cevap gelmedi. Salı günü okulda son saate kadar duracağı için böyle çağırmıştım. Pazartesi günü okulda karşılaştığımızda kulağına “Dediklerimi unutma. Yoksa biliyorsun…” dedim ve yanından geçip gittim. Salı gününü zevk ve iştahla bekliyordum artık.
Salı sabahı ilk iş olarak Zuhal hocanın yanına uğradım. Masada oturuyordu ve beni görünce bıkkın bir tavırla baktı. Geçen sene o bana oyun oynamış ve eğlenmişti. Şimdi sıra bendeydi. Gülümseyerek “Giydin mi dediğimi?” dedim. Başını evet anlamında salladı. Gülümseyerek “Kalk bakayım. “ dedim. Zorla ayağa kalktı. Daracık siyah bir tayt vardı ama kalçalarının bir bölümünü kapatacak kadar uzunlukta da bir sweatshirt giymişti. Gülümseyerek “Biraz kaldır şu sweatshirti. “ dedim. İstemsizce kaldırdığında o güzel kalçalarını gördüm. Bunu yaşayacağımı önceden söyleseler inanmazdım. Fakat şimdi o otoriter Zuhal hoca benim dediklerimi dinliyordu. Okulda sigara içmek hep sorun oluyordu. Artık ufak sırlarımı tutabilecek birisini de bulmuştum. Hemen kapısını kapattım ve kilitledim. Bana şüpheyle bakıyordu. Hemen geçtim masasının önündeki koltuklardan birisine ve diğer koltuğa da ayaklarımı uzatarak
bir sigara yaktım. Zuhal hoca, bana “Ne zaman bitecek bu eziyet?” dedi. Ben de “Sen benden 1 senemi aldın, ben de senden bir sene alacağım. Bu sezon sonuna kadar sabret. “ dedim.
Sigaramı içerken “Sana güvensem şu dakika silerim o fotoğrafları. Adetim değildir böyle bir şey yapmak fakat sen hak ettin. Kendin de biliyorsun bunu. Sana bir sınav dönemi daha şans verdim. Belki hıncını almıştır ve beni rahat bırakır dedim ama sen bu sene de o pis oyunlarını üzerimde yapmaya kararlıydın. Özür dilerim ama bunu yapmam gerekiyordu. Bu sene sonunda ben gideceğim ve sende hiçbir şey olmamış gibi devam edeceksin hayatına. Dediğim gibi güvensem şu dakika silerim ama maalesef sana güvenmiyorum. “ dedim. Bana üzgünce bakarak “Haklısın. Fakat bunlar benim psikolojimi çok bozuyor. “ dedi. Ben de “Ya geçen sene benim psikolojim ne olacak ha? Sen işini eline almışsın. Peki ben? Hiç düşünmedin mi benim bir senemi yerken?” dedim. Bir şey diyemedi ve utanarak önüne döndü. Ben sigaramı içiyor, bir yandan da telefonumu kurcalıyordum. Bir ara bir boşlukta telefonu kenara koydum ve Zuhal hoca telefonu alarak hemen
yere fırlattı. Ardından üzerine çıkarak tamamen parçaladı. İçindeki hafıza kartını çıkarttı ve onu da kırarak tüm fotoğrafları yok ettiğini düşündü. Bana bakarak “Şimdi ne yapacaksın?” dedi. Ben de “Bana yeni bir telefon aldığın zaman bilgisayarımdaki fotoğrafları yine içine yükleyeceğim. “ dedim. Şok olmuş bir şekilde bana baktı.
Gülümseyerek yanına gittim. Güzel bir telefon istediğimi ilettim. Elimdekinin daha iyisini aldıracaktım ona zorla. Gülerek “Kendini bir daha akıllı sanarak böyle şeyler yapma. Sürekli zararlı olan sen olacaksın. O fotoğrafları onlarca farklı yere kopyaladım. Hangi birisini yok edebileceksin?” dedim. Kalçasını hafifçe okşadıktan sonra boynundan bir öpücük alarak “Bir dahaki sefere dikkatli ol. “ dedim ve odadan çıktım. İstesem yatağa da atabilirdim ama atmadım. Evli bir kadına bundan fazlası bence hataydı. Sadece ufak öpücükler ve ellemeler dışarısına çıkmıyordum. Fakat elime geçmişken intikam almak ve onunla oynamak istiyordum. O gün bize bir dersi vardı ve ders sırasında biraz oynayacaktım onunla. Atölyede arkadaşlarla kendi halimizde takılıyorduk. Biraz kendime malzeme çıkartmak istedim. Telefonu elime alarak Zuhal hocaya “Bizim tam karşımızdaki sıraya git. Öğrencilerle uğraşıyormuş gibi yaparak domal.
“ dedim. Mesajım gittiğinde hemen telefonuna baktı ve ardından bana baktı. Daha sonra el mecbur kalkarak dediğimi yaptı. Karşı masadaki öğrencilerle uğraşırken, biz de altındaki daracık tayttan güzel, dolgun kalçalarını seyrediyorduk. Zuhal hoca o pozisyonda birkaç dakika durduktan sonra yine masasına geçti. Bir daha da göz kontağı kurmamaya çalıştı benimle. Zuhal hocaya “Bu sene elimden çok çekeceksin… : )” yazılı bir mesaj gönderdim ve yeni planlar kurmaya başladım.

Bir cevap yazın